Reklama
Reklama

Tłumy na MTP. Rozpoczął się wielki piknik motoryzacyjny

fot. Przemysław Łukaszyk
fot. Przemysław Łukaszyk

To motoryzacyjny i charytatywny piknik Positive Ways.

Jak już zapowiadaliśmy wydarzenie na MTP odbywać się będzie przez cały weekend. "3 i 4 czerwca na MTP będzie biło serce Positive Ways - charytatywnej akcji, z której dochód zostanie przekazany na leczenie potrzebujących dzieci. Podczas dziewięciu dotychczasowych edycji wydarzenia udało się zebrać i przekazać na rzecz najmłodszych ponad 3,5 miliona złotych. W czerwcu, wspólnie z Grupą MTP i partnerami wydarzenia, Fundacja Positive Ways podejmie kolejną próbę powiększenia tej rekordowej sumy. Wydarzenie dla całych rodzin Positive Ways to wydarzenie łączące dwie rzeczy - pasję do samochodów i chęć niesienia pomocy" - zapowiadał Marek Polak z Centrum Prasowego Grupy MTP.

3 i 4 czerwca na Placu Powszechnej Wystawy Krajowej będzie można nie tylko zrobić sobie zdjęcia z super samochodami, ale nawet usiąść za kierownicą. Dziś w sercu targów lądować będą helikoptery. Wielki piknik zapowiadaliśmy tutaj.

Również w ramach wydarzenia w niedzielę odbędzie się wyjątkowy wyścig - myśliwiec F16 kontra McLaren. O szczegółach pisaliśmy tutaj.
Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
12℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
14.84 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro