Świąteczny rozkład jazdy obowiązuje do wtorku. Warto sprawdzić, jakie kursy jutro nie będą wykonywane!
Jeszcze jutro na niektórych liniach trzeba się liczyć ze zmianami.
Przypominamy. Świąteczny rozkład jazdy w komunikacji zbiorowej obowiązuje obowiązuje od ubiegłorocznego czwartku i obowiązywać będzie aż do poświątecznego wtorku, 11 kwietnia.
W tym dniu wszystkie linie tramwajowe i autobusowe będą funkcjonować według roboczego rozkładu jazdy z następującymi zmianami:
• Nie kursują autobusy linii nr 124,
• Nie są wykonywane szkolne kursy na liniach nr 154 i 188,
• Na linii nr 312 nie będą wykonywane wjazdy na przystanki: Miękowo/Stokrotkowa i Bolechowo-Osiedle/Zespół Szkół,
• Na linii nr 323 nie będą wykonywane wjazdy na przystanek Mielno/Lisia,
• Na linii nr 431 nie będą wykonywane wjazdy na przystanek Kleszczewo/Szkoła II,
• Na linii nr 432 nie będą wykonywane wjazdy na przystanki: Bylin/Wieś i Kleszczewo/Szkoła II,
• Na linii nr 501 nie będzie realizowany kurs z przystanku Błażejewo/Os. Przylesie o godz. 6:09,
• Na linii nr 527 nie będą realizowane kursy na odcinku Kamionki/Pętla - Kamionki/Szkoła oraz Starołęka PKM - Wiórek/Pętla (oznaczone w rozkładzie literą S),
• Na linii nr 560 kurs z przystanku Zaniemyśl/Kościół o godz. 6:12 będzie przyśpieszony o 10 minut (odjazd z przystanku początkowego o godz. 6:02),
• Na Linii nr 603 - nie będzie realizowany kurs o 7:00 z przystanku Łęczyca/Dworcowa (oznaczony w rozkładzie literą S),
• Na linii nr 729 nie będą wykonywane kursy z Ogrodów o godz. 7:55, 8:30, 13:50, 15:30, 16:15, 17:40 z Dopiewa/Dworzec Kolejowy o godz. 6:35, 6:50, 8:20, 15:00, 16:35 (oznaczone w rozkładzie literą S),
• Na linii nr 813 autobusy kursujące z Ogrodów do przystanku Kaźmierz/Rynek o godz. 14:07 i 16:12 będą dodatkowo wjeżdżać do Kokoszczyna,
• Nie będą kursować autobusy linii nr 886 i 889,
• Autobusy podmiejskich linii nocnych nr 250, 252, 253, 257, 258, w nocy z 7 na 8 kwietnia będą kursować, a na linii nocnej nr 219 będą wykonywane podmiejskie kursy z pętli w
Starzynach do Poznania Głównego o godz. 23:05 i 1:25 oraz z Poznania Głównego do pętli w Starzynach o godz. 23:58 i 2:28.