Reklama
Reklama

Na MTP odbywają się Targi Ślubne. Wydarzenie zawsze przyciąga tłumy

fot. Włodzimierz Hoppel
fot. Włodzimierz Hoppel

Już po raz 17. w Poznaniu odbywają się Targi Ślubne. Na zwiedzających czekają pokazy mody ślubnej, występy artystyczne oraz kilkuset wystawców ze wszystkich ślubnych branż.

Dla osób, które w najbliższym czasie zamierzają stanąć na ślubnym kobiercu a jeszcze nie podjęły ostatecznych decyzji, jak wszystko ma dokładnie wyglądać wiele podpowiedzi mogą znaleźć na organizowanych w niedzielę w Poznaniu Targach Ślubnych. Swoją ofertę prezentują między innymi restauracje, hotele, sale bankietowe czy firmy zajmujące się cateringiem i obsługą gastronomiczną. Jednym z najważniejszych punktów jak co roku są stoiska prezentujące modę ślubną. Nie brakuje też pokazów.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Narzeczeni mogą też zapoznać się z nowinkami w dziedzinie foto-video i multimediów, a także florystów. Można też wybrać oprawę muzyczną, spróbować pyszności z cukierni a także zobaczyć ślubne pojazdy.

Na targi można się wybrać jeszcze do godziny 18:00. Pawilon nr 3 - Poznań, ul. Głogowska. Bilety kosztują 30 złotych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
6℃
Poziom opadów:
4.1 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
0.41 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro