Reklama
Reklama

Już wiadomo, kim jest agresywny pasażer, który zaatakował kobietę w autobusie. Rano z przystanku zabrała go karetka

fot. Czytelniczka
fot. Czytelniczka

Mężczyzna przebywa w szpitalu.

Już w poniedziałek na łamach naszego portalu informowaliśmy o agresywnym mężczyźnie, który w autobusie linii nr 173 zaatakował pasażerkę. Do zdarzenia doszło w sobotę. Sprawę naruszenia nietykalności cielesnej w poniedziałek zgłoszono policji. Funkcjonariusze zajęli się wyjaśnieniem całej sytuacji.

Jak dziś informują, podejrzanego udało się namierzyć dzięki zapisowi z kamer monitoringu. Policjanci już go szukali. Znalazł się w szpitalu. "Mężczyzna na razie nie został przesłuchany, ponieważ nie pozwala na to jego stan. Trafił do szpitala z obrażeniami ciała. Karetka zabrała go rano z ulicy Głównej, gdzie prawdopodobnie pod wpływem alkoholu rozbił sobie głowę. Dalsze czynności będą prowadzone, gdy tylko pozwolą na to lekarze" - mówi nam mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

28-latek już wcześniej był znany funkcjonariuszom. "To ten sam mężczyzna, który w lipcu 2022 roku został zatrzymany na przystanku "Kórnicka" z nożem. Wcześniej podróżował tramwajami. Trafił do aresztu na trzy miesiące i jesienią wyszedł na wolność" - dodaje rzecznik.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
12.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro