Reklama
Reklama

Nowa Murowana - Premiera kolejnego etapu

Murowana Goślina to miejscowość zlokalizowana około 15 km od Poznania. Sąsiedztwo Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka oraz pełna infrastruktura miasta już od wielu lat decyduje o popularności tej lokalizacji wśród osób szukających miejsca dla siebie.

Murowana Goślina jest idealnym wyborem dla osób, które chcą z jednej strony korzystać z zalet miasta, a z drugiej cenią sobie spokój i towarzystwo urokliwych terenów zielonych. Położona na północ od Poznania miejscowość gwarantuje dostępność do placówek dydaktycznych, zdrowotnych oraz licznych sklepów i punktów handlowo - usługowych. Natomiast liczne lasy, w tym 12 ha Parku Krajobrazowego, 5 rezerwatów przyrody, urokliwe jeziora, czy wiele kilometrów tras rowerowych pozwalają cieszyć się świeżym powietrzem i namacalną wręcz przyrodą. Służą też uprawianiu aktywności fizycznej.

To właśnie na terenie Murowanej Gośliny realizowany jest projekt mieszkaniowy Nowa Murowana. Od roku 2017 to już sprzedane 153 mieszkania. Inwestor, Łowiccy Grupa Deweloperska wprowadziła niedawno do sprzedaży kolejny etap inwestycji. Jako pierwszy powstanie trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny o ciekawej, nowoczesnej architekturze i nieregularnym układzie okien. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie 26 lokali o powierzchni od 27 do 69 m.kw. Do mieszkań parterowych przynależeć będą ogrody o metrażu nawet do 106,8 mkw. Dla komfortu właścicieli samochodów powstanie podziemna hala garażowa, a uzupełnieniem będą miejsca postojowe przed budynkiem. Ceny rozpoczynają się od kwoty 6500 zł brutto za mkw. Budowa już się rozpoczęła, a planowane zakończenie tego etapu (pierwszy budynek) to czerwiec 2024 roku.

- Nasza inwestycja jest tworzona w sposób wykorzystujący udogodnienia do kreowania jej charakteru. Przykładem jest ciekawy projekt kawalerek oraz nieregularny układ okien, który wyróżnia budynek spośród innych i jednocześnie sprawia, że do mieszkania dociera dużo światła. Natomiast układ pomieszczeń jest przygotowany, aby pokoje były jak największe i wzmacniały efekt tego oświetlenia - wskazuje Patrycja Pilarczyk z biura sprzedaży projektu Nowa Murowana.

Osiedle powstaje blisko ulicy Kolejowej, gdzie zlokalizowana jest stacja Poznańskiej Kolei Metropolitarnej. Wystarczy nieco ponad 20 minut, by dotrzeć do stolicy Wielkopolski. W obecnych czasach, przy mocno drożejących cenach paliw to z pewnością korzystna alternatywa dla podróżujących do Poznania. Z drugiej strony sama miejscowość gwarantuje pełen komfort zamieszkania. Centrum Murowanej Gośliny znajduje się jedynie kilka minut pieszo od inwestycji.

BIURO SPRZEDAŻY
ul. Tartaczna 1/1462-095 Murowana Goślina
+48 798 130 400
[email protected]
https://nowamurowana.pl/

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

34℃
22℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
18.15 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro