Reklama
Reklama

Jego ciało znaleziono w polu kukurydzy. Bliskim postawiono zarzuty

Zdjęcie ilustracyjne | fot. portraitor / pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. portraitor / pixabay.com

O zwłokach mężczyzny znalezionych w polu kukurydzy pisaliśmy w czerwcu ubiegłego roku.

Właśnie w czerwcu na terenie pola kukurydzy w miejscowości Wilczyniec w powiecie jarocińskim znaleziono ciało 39-letniego mężczyzny. Początkowo stwierdzono, że był to zgon naturalny i ciało wydano rodzinie. Ustalono datę pogrzebu, ale ostatecznie nie odbył się w wyznaczonym terminie. Wstrzymały go służby. Pojawiać się bowiem zaczęły informacje, że 39-latek mógł paść ofiarą zabójstwa. Prokuratura zdecydowała więc, że przeprowadzona zostanie sekcja zwłok. Badanie przeprowadzono i nie wykazało ono, by ktoś przyczynił się do śmierci 39-latka. Ciało wydano rodzinie, by ta mogła pochować swojego bliskiego. To jednak nie zakończyło sprawy.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Sprawą śmierci mężczyzny zajmowała się prokuratura. W sierpniu śledztwo umorzono, ale w ramach odrębnej sprawy badano, czy 39-latek mógł być ofiarą przemocy domowej. Jak podaje jarocinska.pl, właśnie zakończyło się drugie śledztwo. Z ustaleń śledczych wynika, że nad mężczyzną psychicznie i fizycznie znęcały się trzy osoby - jego konkubina oraz bracia kobiety. 45-latka przez 5 lat miała wyzywać swojego partnera, bić go i kopać. 44-letni i 37-letni bracia kobiety mieli natomiast pastwić się nad 39-latkiem przez 3 lata. Akt oskarżenia trafił już do Sądu Rejonowego w Jarocinie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
61.42 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro