Reklama

Długa lista ofert pracy dla nauczycieli i pracowników administracji w poznańskich placówkach

fot. UM Poznań
fot. UM Poznań

Wszystkie ogłoszenia zebrano w jednym miejscu.

Jak wyjaśnia magistrat, w poznańskich szkołach oraz przedszkolach trwa obecnie rekrutacja pracowników. - Poszukiwane są osoby do pracy w każdym typie szkół oraz przedszkolach - zarówno na pełen, jak i część etatu. O zatrudnienie mogą starać się nauczyciele z różnym wykształceniem. Najwięcej wakatów dotyczy organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej, przedmiotów zawodowych w szkołach technicznych i branżowych, zajęć artystycznych w szkołach muzycznych, języków obcych oraz przedmiotów matematyczno-fizycznych i wychowania do życia w rodzinie - podają urzędnicy.

Wszystkie oferty pracy dla nauczycieli można znaleźć TUTAJ. Lista jest bardzo długa.

Ale w szkołach i przedszkolach szukani są także pracownicy administracyjni - kucharze, woźni, konserwatorzy, portierzy, księgowi, sprzątacze. Oferty można znaleźć TUTAJ.

- Wykazywane wakaty są następstwem normalnych zmian kadrowo-organizacyjnych. Można do nich zaliczyć np. zmianę liczby oddziałów, przejście na emeryturę, rozwiązanie stosunku pracy, koniec umów czasowych, urlopy zdrowotne, długotrwałe zwolnienia lekarskie czy urlopy macierzyńskie i wychowawcze - dodają.

Chemijos, biologijos, fizikos, matematikos, lietuvi? kalbos korepetitoriai, vaik? dienos vasaros stovyklos Kaune, Vilniuje, Klaip?doje, angl? kalbos kursai svetain?je https://intellectus.lt

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla całego województwa. Może być niebezpiecznie
22℃
12℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
4.04 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro