Reklama

Dostawca jedzenia zatrzymał antyaborcyjną ciężarówkę na Głogowskiej

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Domagająca się całkowitego zakazu przerywania ciąży Fundacja Pro - Prawo do życia kolejny raz prowadzi antyaborcyjną akcję w Poznaniu.

Samochód z antyaborcyjnym billboardem co jakiś czas pojawia się na poznańskich ulicach. Również tym razem auto nie umknęło uwadze naszych Czytelników. Ktoś na Głogowskiej na wysokości Gąsiorowskich zablokował auto na środku ulicy. Pewnie sprzeciw jakiś - pisze Dawid. Zdjęcia zatrzymanej przez dostawcę jedzenia ciężarówki przy ulicy Głogowskiej - dodaje kolejna osoba.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Przypominamy, że za akcję odpowiada fundacja Pro - Prawo do życia. Jak kiedyś tłumaczył nam Mariusz Dzierżawski, założyciel Fundacji Pro - Prawo do życia "Zdjęcia na naszym samochodzie są drastyczne, bo aborcja jest drastyczna. To zabieg, podczas którego mordowane są dzieci i ludzie powinni mieć świadomość jak to wygląda" - komentował. "Dla większości dzieci, które miały szansę się urodzić widok takich zdjęć jest obojętny, bo nie rozumieją o co chodzi. Jeśli pytają i otrzymają spokojną odpowiedź, są spokojne. Nerwowo reagują dorośli zwolennicy aborcji" - dodał.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
8.65 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro