Reklama

Maciej Skorża: największe pretensje mam do siebie

fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk

Maciej Skorża od porażki zaczął swoją drugą przygodę z Lechem Poznań.

Kolejorz przegrał 1:3 z Rakowem Częstochowa. - Bardzo trudny mecz i ogromne rozczarowanie z naszej strony. Nie tak wyobrażaliśmy sobie te nasze pierwsze spotkanie. Muszę powiedzieć, że największe pretensje mam do siebie, do moich złych decyzji w wyborze pomysłu na ten mecz. Kompletnie się to nie sprawdziło. W pierwszej połowie zupełnie nie graliśmy tego, co mieliśmy. Ten pomysł nie pasował zespołowi i ewidentnie przedobrzyłem. Może byłoby lepiej, gdybyśmy tak szybko nie stracili bramki po stałym fragmencie. To wprowadziło nerwowość, nie chcieliśmy podjąć ryzyka takiej gry, jaką mieliśmy prowadzić Raków dominował przez całą pierwszą połowę - komentował szkoleniowiec na pomeczowej konferencji prasowej.

W styczniu rusza miejski program Kawka Bis! To ostatni moment na wymianę kopciucha. Na mocy uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z nich będzie karane. Więcej informacji na: poznan.pl/kawka
REKLAMA

- W drugiej połowie zmieniliśmy system i wyglądało to już tak, jak to sobie wyobrażałem. Graliśmy swobodniej, dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce, kreowaliśmy sytuacje, zdobyliśmy bramkę i wydawało się, że pójdziemy za ciosem. Po błędzie w defensywie straciliśmy trzeciego gola i była już ciężko. Jeszcze raz powiem, że największe pretensje mam do siebie. Muszę szybko znaleźć jak najlepszy sposób na grę drużyny. Chciałbym żebyśmy z Lechią wyglądali już znacznie lepiej od początku i zapomnieli o tej pierwszej połowie - dodał trener Skorża.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteorologiczne dla części województwa
1℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
18.81 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro