Reklama
Reklama

Zaginięcie Natalii Lick. Publikujemy aktualne zdjęcia

Zdjęcie z retuszem wykonanym przez policję | fot. policja

Zaginiona nastolatka wygląda obecnie inaczej niż na zdjęciach, które początkowo publikowano.

- Wcześniej przekazane policjantom zdjęcie zaginionej nie było aktualne, nie przedstawiało jej codziennego wyglądu. Policjanci dotarli do aktualnych zdjęć 19-latki, które publikujemy z prośbą o ich rozpowszechnienie - wyjaśniają funkcjonariusze.

- Jak ustalili funkcjonariusze 19-letnia Natalia Lick ostatni raz widziana była wieczorem w czwartek, 25 lutego. Wtedy, wraz ze znajomymi i ich psem spacerowała po osiedlu Powstań Narodowych. Wszystko wskazuje na to, że później wróciła do swojego mieszkania na osiedlu Oświecenia. Kiedy 26 lutego o około godziny 6.00 do domu z pracy wrócił jej ojciec, nie zastał nikogo w domu. Drzwi do mieszkania były otwarte. W mieszkaniu znalazł telefon i dokumenty należące do córki - dodają.

Zaginiona ma około 160 cm, jest szczupła, ma proste włosy za ramiona. Była ubrana w ciemnozieloną welurową kurtkę, ciemny szal w kratę, czarne trampki z białą podeszwą i motywem ognia, prawdopodobnie posiadała przy sobie materiałową torbę.

Jeśli masz informacje na temat zaginionej, skontaktuj się z policjantami pod numerami 47 77 156 12, 47 77 156 13 lub 112.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
3℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
15.54 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro