Reklama
Reklama

Trwa zbiórka pieniędzy na operację nóżek małej Majki

fot. siepomaga.pl
fot. siepomaga.pl

Do uzbierania jest jeszcze około 130 tysięcy złotych.

O małej Majce pisaliśmy już na naszym portalu. Dziewczynka cierpi na hemimelię strzałkową. We wrześniu Wielkopolanka skończyła roczek. - Maja ma już roczek. Sama nigdy nie wstanie i nie zrobi kroku. Jako mama jestem na skraju załamania. Teraz wszystko kręci się wokół Mai i pieniędzy. Paraliżuje mnie strach. Strach, że do końca życia moja kruszynka będzie poniekąd wykluczona, nie będzie mogła w pełni korzystać z życia - wyjaśnia mama dziewczynki i apeluje o wsparcie.

Rodzice o chorobie dziecka dowiedzieli się dopiero po porodzie. Okazało się, że Maja ma szczątkowo wykształcone kości nóżek. Leczenia chce się podjąć amerykański specjalista "od spraw beznadziejnych" - dr Paley. - Dobra wiadomość jest taka - operację można przeprowadzić w Polsce, dzięki czemu unikamy kosztownej wyprawy za ocean. Zła - to wciąż jest wydatek na poziomie prawie pół miliona złotych - dodaje.

Rodzice przyznają, że bez pomocy ludzi dobrej woli nie będą w stanie sami zapewnić córce szansy na normalny rozwój. Zbiórka rozpoczęła się w kwietniu i miała zakończyć się w lipcu, ale zdecydowano się ją przedłużyć, by uzbierać potrzebną kwotę. Do tej pory na konto siepomaga.pl wpłynęło ponad 330 tysięcy złotych na ten cel. Potrzeba jeszcze około 130 tysięcy. Więcej TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Piękna wiosna i tłumy na Cytadeli. Warto korzystać, bo przed nami załamanie pogody
20℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
9.29 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro