Reklama
Reklama

Nowe inwestycje pięknych i nowoczesnych domów bliźniaczych przy trasie S5 w atrakcyjnej cenie - Osada za Lasem w Chwałkówku

PHI Nieruchomości - deweloper wart Poznania!

TWÓJ NOWY DOM W PIEKNEJ SCENERII POD SAMYM LASEM NIEDALEKO POZNANIA?

Jedną z kilku aktualnie realizowanych inwestycji przez poznańskiego dewelopera PHI Nieruchomości Sp. z o.o. jest Osada za Lasem w Chwałkówku (gmina Łubowo, powiat gnieźnieński) - www.osadazalasem.pl

Świetny dojazd do Poznania - lokalizacja inwestycji w pięknej scenerii przyrody pod samym lasem, z dala od zgiełku miejskich zabudowań. Bliskość drogi ekspresowej S5 gwarantuje szybki i łatwy dojazd zarówno do Poznania (ok. 25 min.), jak i do Gniezna (niecałe 10 min.).

Nowe osiedle w atrakcyjnej cenie - aktualnie w budowie jest 11 domów wolnostojących w zabudowie bliźniaczej (I etap). Domy o powierzchniach użytkowych od 122 m2 do 137 m2, będą posiadały salon z aneksem, 3 pokoje, 2 łazienki, przestronny ogród, 3 tarasy przydomowe oraz garaż.

Domy parterowe, zaprojektowane w nowoczesny sposób, zostaną wykończone z wysokiej jakości materiałów. Planowany termin zakończenia inwestycji to połowa 2021 r.

Z kolei po drugiej stronie drogi ekspresowej S5, również w miejscowości Chwałkówko, spółka zakończyła budowę 3 domów wolnostojących w zabudowie bliźniaczej (parter + piętro). Każdy z domów o powierzchni ok 97 m2 https://phinieruchomosci.pl/osiedle-chwalkowko

Domy w podwyższonym standardzie deweloperskim - szczegółowe informacje w biurze sprzedaży dewelopera.

PHI Nieruchomości Sp. z o.o. to zespół cenionych na rynku Specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży budownictwa, projektowania, sprzedaży oraz marketingu. Spółka wywodzi się z Grupy Polski Holding Inwestycyjny S.A.

Spółka nabyła kolejne grunty pod realizację inwestycji jednorodzinnych jak również wielorodzinnych. Aktualnie trwają prace projektowe - więcej informacji już wkrótce!

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
7℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
23.40 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro