Reklama

Kobieta weszła do pilskiego marketu budowlanego z majtkami na twarzy. Użyła ich zamiast maseczki

fot. Agata Głogowska FB
fot. Agata Głogowska FB

Kobieta nagrała się z nietypowym nakryciem twarzy i wrzuciła nagranie na Facebooka.

- Materiał primasort, śmierdzących bąków też nie przepuszcza, chroni mnie tak samo jak maseczka przed śmiercionośnym wirusem "pis-cov-19" - pisze autorka nagrania. - Chciałabym również zaznaczyć, że pracownicy mają maseczki założone głównie na brody tak jak i reszta klientów na sklepie. Nikt im uwagi nie zwraca. Absurd goni absurd, a kierownik sklepu ściga za mną i pilnuje abym miała założoną "maskę" na twarzy. Oczywiście kierownik tej placówki nie potrafił podać mi oczywistego braku podstawy prawnej na temat tej ustawy srovidowej i zarządzenia nakazującego noszenie kagańca w miejscach gdzie świrus się cudem nie roznosi. Praca pracą, ale sami urągacie swojej inteligencji - pisze (pisownia oryginalna).

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Kobieta na nagraniu wyjaśnia, że nie została wpuszczona do sklepu, ponieważ nie miała zasłoniętej twarzy. Postanowiła więc wykorzystać element bielizny. Nagranie udostępniono już kilkaset razy i pojawiło się pod nim ponad 500 komentarzy. Wielu internautów nie szczędzi słów krytyki, inni przyznają, że "się uśmiali".


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.69 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro