Reklama
Reklama

Pożyczki na raty dla osób zadłużonych

Pożyczki na raty są coraz chętniej zaciągane przez konsumentów, przede wszystkim z powodu łatwości ich pozyskania. Takie zobowiązania są oferowane przez wszystkie parabanki, które dopasowują warunki pod potrzeby i możliwości klientów. Firmy pozabankowe umożliwiają przyznanie pomocy finansowej nawet osobom zadłużonym, które są wpisane do KRD, a ich konta zajął komornik.

Pożyczki dla zadłużonych - gdzie szukać?

Każdemu z nas zależy na tym, aby zaciągając pożyczkę, skorzystać z atrakcyjnej oferty. Aby znaleźć produkt finansowy, który zawiera korzystne warunki, przeszukujemy sieć w celu porównania dostępnych na rynku ofert. Warto jednak zapoznać się z rankingiem, który zawiera najlepsze pożyczki na raty. Dzięki temu zestawieniu znajdziemy doskonałe rozwiązanie, które pozwoli nam podbudować budżet bez konieczności ponoszenia zbyt wysokich kosztów. Ranking pożyczek na raty jest przygotowany przez specjalistów finansowych po ówczesnej analizie ofert.

Wniosek o pożyczki na raty

O pożyczki na raty możemy wnioskować zarówno przez internet, jak i podczas osobistej wizyty w firmie pożyczkowej. Jednak pierwszy sposób jest coraz popularniejszy, gdyż dzięki niemu zyskujemy wiele czasu. Składając formularz online, nie musimy dopełniać wielu formalności. Ważną informacją dla klientów jest również fakt, że nasze dane są w pełni zabezpieczone i nie trafiają w niepowołane ręce. Nie musimy także udostępniać naszego dowodu osobistego. Wystarczy, że we wniosku umieścimy nasze dane osobowe i potwierdzimy je wykonując przelew o symbolicznej kwocie. Dzięki temu parabank w szybkim czasie zyskuje pewność, że osoba wnioskująca o pożyczkę jest wiarygodna, a konsument posiada pełne bezpieczeństwo.

Kto dostanie pożyczkę w parabanku?

- Osoby pełnoletnie - w niektórych firmach pożyczkowych wymaga się ukończenia 21 roku życia;

- Klienci posiadający obywatelstwo polskie i stały adres zamieszkania;

- Konsumenci z ważnym dowodem osobistym (lub w razie nagłych wypadków paszportem);

- Osoby posiadające konto w polskim banku

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
17.92 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro