Reklama
Reklama

Samochód wypadł z drogi. Nie żyją dwie osoby

fot. KPP Jarocin

Do zdarzenia doszło w powiecie jarocińskim.

Służby zgłoszenie o wypadku odebrały około godziny 13:40. Na drodze wojewódzkiej nr 443 w miejscowości Tarce samochód osobowy wypadł z drogi i wpadł do rowu. Autem podróżowały dwie osoby - relacjonuje oficer dyżurny wielkopolskich strażaków. Kiedy nasze zastępy przybyły na miejsce niezwłocznie przystąpiły do ewakuacji osób poszkodowanych. W tym samym czasie pojawiły się załogi Zespołów Ratownictwa Medycznego. Niestety kierowcy i pasażera auta nie udało się uratować. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon dwóch osób biorących udział w zdarzeniu - dodaje.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA

Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, kierujący samochodem marki Volkswagen Passat nie zapanował nad pojazdem po wyjściu z łuku drogi w wyniku czego zjechał do rowu a następnie uderzył w przydrożne drzewa - informują policjanci z Jarocina.

Droga cały czas jest zablokowana. Dla kierowców wyznaczono objazdy. Jadąc od Jarocina w miejscowości Tarce samochody kierowane są przez Witaszyce lub Kadziak. Natomiast kierujący jadący od strony Rychwała kierowani są w miejscowości Lubinia Mała do Kotlina lub Dobieszczyzny - dodają funkcjonariusze.

Przyczynę wypadku ustalać będą policjanci pod nadzorem prokuratora.Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteorologiczne dla Wielkopolski
30℃
20℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.05 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro