Reklama
Reklama

Baltin Hotel & Spa**** i Baltin Blu Aparthotel wracają do gry!

W związku z pandemią koronawirusa cała branża hotelarska musi dostosować się do nowej rzeczywistości, by ponownie przywitać swoich gości. Jak aktualnie wygląda sytuacja w hotelach marki Baltin? O tym opowie ich współwłaściciel, kiedyś piłkarz Lecha Poznań - Marcin Kikut.

W jaki sposób udało się Państwu przetrwać kryzys związany zamknięciem całej branży hotelarskiej w Polsce?
Okres pandemii to dla wszystkich bardzo trudny czas. Sama branża hotelarska odczuła to bardzo mocno. Od samego początku kwarantanny zaczęliśmy prace nad planem powrotu do nowej rzeczywistości. Pierwsze kroki to skorzystanie z pakietów pomocowych od rządu oraz pomocy banków i innych instytucji, aby utrzymać płynność finansową i przede wszystkim zagwarantować zatrudnienie naszym pracownikom. Następnie - analiza i wsłuchiwanie się w doniesienia rządowe, kiedy obostrzenia zostaną zniesione. To było kluczowe, aby zbudować nową politykę przyjęcia gości w dobie pandemii. Zespół, mimo wielu trudności, wykonał świetną pracę nad strategią powrotu do nowej rzeczywistości.

Czy wprowadziliście możliwość wykupienia voucherów pobytowych do wykorzystania w dowolnym okresie?

Tak. Wprowadziliśmy bardzo atrakcyjne vouchery, które dają możliwość wykupienia pobytu w dowolnym terminie za dowolną kwotę. To był świetny ruch, gdyż goście mogą wykupić sobie voucher, który z jednej strony wspiera naszą działalność, a z drugiej daje im możliwość spędzenia swojego wymarzonego pobytu z dodatkowym rabatem. W ten sposób chcieliśmy podziękować naszym gościom za to, że w tych trudnych czasach są z nami i nas wspierają.

Czy w związku z ożywieniem gospodarki przygotowaliście jakieś specjalne oferty dla osób chcących przyjechać na wypoczynek do hoteli Baltin?
Nasi goście zawsze mogą liczyć na specjalne oferty i również teraz mamy dla nich wiele atrakcyjnych pakietów pobytowych.

Jakie zabezpieczenia stosujecie, aby zachować najwyższy poziom higieny? Czy przyjeżdżający do Państwa goście są bezpieczni sanitarnie?
Bezpieczeństwo naszych gości jest dla nas kluczowe. Dlatego jesteśmy odpowiednio przygotowani. Wyznaczyliśmy osobę, która jest odpowiedzialna za egzekwowanie wytycznych sanitarnych. Jestesmy również zaopatrzeni w wymagane środki oraz urządzenia mające na celu zapewnić dodatkową ochronę. Nasz personel z troską dba o najwyższy poziom obsługi zgodnie z nowymi zasadami bezpieczeństwa higienicznego - tak, aby pobyt naszych gości był dla nich komfortowy i bezpieczny.

Jakiego typu atrakcje przygotowaliście dla osób przebywających w Państwa hotelach?
Atrakcje to nasze oczko w głowie. Nasi najmniejsi goście są dla nas najważniejsi i w ramach bezpieczeństwa mamy przygotowaną moc atrakcji na świeżym powietrzu. Będą też animacje na plaży, co daje znacznie większą przestrzeń do zabaw. Dzieci są spragnione wakacyjnych szaleństw, a rodzice odpoczynku. Naszym celem jest im to zapewnić.

Czy osoby chcące odpocząć z dala od zgiełku codziennego życia znajdą u Państwa odskocznię?
Zdecydowanie tak. Lokalizacje naszych obiektów to nasz duży atut, a w dobie koronawirusa - staje się wręcz kluczowy. Z dala od tłumów tworzymy kameralne miejsca komfortowego wypoczynku na wysokim poziomie bezpieczeństwa. Dużo przestrzeni z ogrodami pozwoli każdemu znaleźć odrobinę swojej prywatności. Kameralność naszych hoteli, a także bliskość szerokich plaż i tras rowerowych - to nasz największy wyróżnik.

Jak wygląda infrastruktura w pobliżu Państwa obiektów? Czy jest dostosowana do odpoczynku w małym, rodzinnym gronie?
Goście Baltin Hotel & Spa**** mają do dyspozycji ścieżkę rowerową, która znajduje się 100 m od hotelu. Łączy ona Mielno i Kołobrzeg trasą wzdłuż wydm. Udając się na rajd rowerowy do Kołobrzegu, można odwiedzić wieś rybacką Chłopy oraz latarnię morską w Gąskach. Widoki nadmorskich łąk w połączeniu z pięknymi plażami tworzą niesamowite doznanie podczas jazdy rowerem. Można tu również jeździć na rolkach czy hulajnodze. Z kolei rodziny wybierające pobyt w Baltin Blu Aparthotel mogą w ciągu kilku minut dotrzeć do plaży, promenady czy pobliskiego lasu. Znajduje się tu również trasa rowerowa R10, z której chętnie korzystają goście, by poznać uroki nadmorskich miejscowości.

Baltin Hotel & Spa**** w Mielenku oraz Baltin Blu Aparthotel w Sarbinowie tworzą wysoki poziom usług hotelarskich. Goście cenią w nich kameralność, klimat i możliwość dostosowania warunków pobytu do własnych potrzeb. W obu obiektach dostępne są zarówno komfortowe pokoje, jak też apartamenty z aneksem kuchennym, które gwarantują całkowitą niezależność podczas pobytu. Jest to doskonała opcja dla rodzin z dziećmi, która umożliwia dużą swobodę wypoczynku. Dla zwiększenia bezpieczeństwa gości w hotelach zapewniono najwyższy poziom utrzymania higieny i dezynfekcji. Obiekty położone są w małych miejscowościach, blisko morza - jeden przy lesie, drugi na otwartej przestrzeni. W okolicy nie ma innych hoteli, plaże są szerokie i puste, co sprzyja prawdziwej regeneracji. Wielkopolanie lubią tę część wybrzeża i chętnie ją odwiedzają, by zaznać odpoczynku na wakacjach. Z Poznania najszybciej można dojechać do obiektów Baltin trasą na Koszalin, gdzie otwierane są kolejne odcinki S11. Alternatywą jest zachodnia droga ekspresowa S6 i nowo otwarta S11, którymi można komfortowo i równie szybko dostać się do obiektów Baltin.

Baltin Hotel & SPA****
Mielenko, ul. Akacjowa 31
76-032 Mielno
tel. (+48) 94 716 01 10
tel. (+48) 660 903 006
REZERWACJA:
e-mail: [email protected]
tel.: (+48) 94 716 01 10, (+48) 660 903 006
www.baltin.pl

Baltin Blu Aparthotel
ul. Marynarska 4
76-035 Sarbinowo
e-mail: [email protected]
tel.: 94 716 01 11, (+48) 600 600 899

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
4.61 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro