Reklama
Reklama

Peja mógł walczyć w MMA, ale odrzucił ofertę wartą milion złotych

fot. instagram.com/pejaslumsattack/

Peja odrzucił bardzo intratną ofertę.

Poznański raper otrzymał propozycję stoczenia walki na gali federacji Fame MMA. Nie zdecydował się jednak na podpisanie kontraktu, choć mógł zarobić milion złotych.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA

O powodach swojej decyzji Peja opowiadał w rozmowie z Andrzejem Kostyrą, autorem youtubowego kanału KOstyre SE. - Na przestrzeni ostatnich lat konsekwentnie odrzucam wszystkie oferty związane z moim domniemanym uczestnictwem na galach sportów walk. Ta historia trwa już kilka lat i skoro odrzucałem inne oferty, nie wchodząc nawet w szczegóły finansowe, nie widziałem możliwości zrobienia inaczej również w tym przypadku - tłumaczył.

Raper zdradził, że początkowo kontaktowano się z nim przez internet, następnie telefonicznie, a w rozmowach brał udział nawet jeden z jego znajomych. - W późniejszej fazie dotarł do mnie nawet zaufany człowiek, żeby przedstawić tę ofertę i powiedzieć "Słuchaj, tam jest bańka w stole. Może byś to przemyślał, bo zostałem poproszony, że tę wiadomość przekazać" - opowiadał.

Poznaniak podkreślał, że nie wystąpi na takiej gali z szacunku dla zawodowców, a przeszłości miał już ofertę starcia z Robertem Burneiką dla nieistniejącej już organizacji MMA Attack. - Zawsze staram się kierować tym co podpowiadają serce i rozum, troszeczkę instynktem. W pewnych momentach nie może zabraknąć konsekwencji - stwierdził.

Peja w czasach młodości trenował m.in. judo, zdobył nawet tytuł mistrza Polski. Swojego doświadczenia nie wykorzysta jednak w klatce.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
5℃
Poziom opadów:
2.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
40.75 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro