Pogoda jutro Pogoda Poznań
0-5
Trybuna Kultury – Marcelińskie Spotkania z Kulturą POD PATRONATEM EPOZNAN.PL
EVENT
Niedziela 25 czerwca 2017
Czy weźmiesz udział? Wezmę udział Być może Nie
czerwiec
pnwtśrczptsond
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Już 25 czerwca odbędzie się drugie spotkanie w ramach jednego z najciekawszych nowych cykli kulturalnych w Poznaniu, którego niezaprzeczalnym atutem jest aktywizacja osób z różnych grup wiekowych czy społecznych - Trybuna Kultury / Marcelińskie Spotkania z Kulturą.
 
Trybuna Kultury to cykl mający na celu przedstawienie jak najszerszej publiczności ogromny wachlarz atrakcji związanych z muzyką, tańcem i śpiewem, a jednocześnie możliwie najbardziej zaangażować widza do włączenia się w budowanie kształtu wydarzenia. Spotkania współorganizowane z pomocą artystów, nauczycieli i autorytetów z poszczególnych dziedzin sztuki są niesamowitą okazją, by zagłębić się w tajniki rozmaitych gatunków muzyki, śpiewu czy tańca. Wydarzeniom przyświeca idea integracji społecznej, lecz także integracji między autorem a widzem i widzem a sztuką. Trybuna Kultury to spotkanie bez barier, gdzie uczestnicy stanowią w równym stopniu o przebiegu wydarzenia, co artyści. Takie wydarzenie możliwie jest również ze względu na wyjątkowe miejsce, jakim jest Klub Muzyczny B17 znajdujący się na INEA Stadionie. Doskonałe zaplecze techniczne i ogromna przestrzeń klubu będącego integralną częścią jednego z najbardziej znanych punktów na mapie Poznania, sprzyjają rozwijaniu pasji oraz nawiązywaniu nowych przyjaźni.
 
Najbliższe spotkanie w ramach Trybuny Kultury w Klubie Muzycznym B17 odbędzie się już 25 czerwca, a w jego ramach uczestnicy wezmą udział w warsztatach gospel prowadzonych przez Gospel Joy, przeglądzie twórczości artystów trzeciego wieku, maratonie latino pod okiem Damiana Wasiuty, profesjonalnego tancerza i trenera z WDance Studio, pokazie tańca brzucha w wykonaniu Dalaya Bellydance Group oraz w spektaklu tanecznym w choreografii Andrzeja Adamczaka.
 
Trybuna Kultury / Marcelińskie Spotkania z Kulturą są wydarzeniami, na których obowiązuje wstęp wolny, dzięki finansowaniu imprezy przez Urząd Miasta Poznania. #poznanwspieraWięcej informacji: www: http://trybunakultury.pl/
Facebook: Klub Muzyczny B17 https://www.facebook.com/b17klub/
Trybuna Kultury / Marcelińskie Spotkania z Kulturą https://www.facebook.com/B17TrybunaKultury/

• zobacz więcej informacji o Klub Muzyczny B17
• Zapisz się do naszego newslettera - najświeższe wydarzenia codziennie na Twój e-mail

 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimgNie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.