Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
30 19
Reklama

Niekwestionowana diva polskiej piosenki zagra na poznańskich juwenaliach

sw
piątek, 5.04.2019 r.
godz. 21.20
sw | piątek, 5.04.2019 r., godz. 21.20
Niekwestionowana diva polskiej piosenki zagra na poznańskich juwenaliach
fot. Bajm/FB

Informacja, że gwiazdą studenckiego festiwalu będzie gwiazda popu z lat 80. wywołała lawinę entuzjastycznych komentarzy w mediach społecznościowych.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
27°C 1019 hPa
JUTRO
pogoda
30°C 1012 hPa
POJUTRZE
pogoda
33°C 1010 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

- „Znów przyjdzie maj, a z majem..." niekwestionowana ikona polskiego popu, diva, królowa estrady, autorka tekstów i kompozytorka, która podbiła serca wielu pokoleń - czytamy w facebookowym ogłoszeniu na facebookowej stronie Juwenalia Poznań. - Tak, jak chcieliście! Już 25 maja do poznańskiej armii dołączy Bajm! - dodają admini strony.

I rzeczywiście, zabookowanie Beaty Kozidrak z zespołem jest odpowiedzią na oddolny ruch. Blisko półtora tysiąca fanów Bajmu domagało się tego przy pomocy facebookowego eventu. - Wydarzenie to jest formą pokazania poparcia dla koncertu Beaty Kozidrak podczas tegorocznych Juwenaliów w Poznaniu. Pokażmy siłę białej armi! - napisali twórcy inicjatywy.

Ich głos został wysłuchany. Z tym zastrzeżeniem, że społeczność na Facebooku domagała się koncertu Beaty i Bajmu 24 maja, tymczasem odbędzie się on 25 maja. Po entuzjastycznych reakcjach i komentarzach pod ogłoszeniem organizatorów poznańskich juwenaliów nie widać, żeby ktokolwiek z tego powodu rozdzierał szaty.

Redakcja epoznan.pl jest patronem tegorocznych Juwenaliów.

Reklama