Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
2 -3
Reklama

Powstaje nowe osiedle blisko Poznania i Puszczy Zielonka!

REKLAMA
środa, 21.03.2018 r.
godz. 10.00
REKLAMA | środa, 21.03.2018 r., godz. 10.00
Powstaje nowe osiedle blisko Poznania i Puszczy Zielonka!

W ramach poznańskiej aglomeracji powstają kolejne mieszkania nie tylko w ścisłym centrum, ale również w jego pobliżu. Murowana Goślina oferuje komfortowy dojazd do Poznania, ale i sąsiedztwo Puszczy Zielonka oraz Rezerwatu Śnieżycowy Jar.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
2°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
3°C 1028 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Poznańska aglomeracja wyróżnia się spośród wszystkich w Polsce. Niemal tyle samo inwestycji powstaje na przedmieściach, co w administracyjnych granicach miasta, czego przykładem mogą być rozwijające się: Dąbrówka, Komorniki, czy Rokietnica. Sąsiedztwo terenów zielonych, poczucie przestrzeni i bezpieczeństwa, kameralna zabudowa, dogodny, bezproblemowy dojazd do centrum, czy wreszcie niższa cena za 1 m kw. w porównaniu do osiedli w mieście – to solidne argumenty i przekonały wielu klientów na rynku nieruchomości. 

Aktualnie, miedzy innymi za sprawą inwestycji Nowa Murowana, coraz większą popularnością cieszy się Murowana Goślina, położona niecałe 20 km na północ od Poznania. Gmina wyróżnia się tym, że ponad 40 procent jej terenu zajmują lasy. Niedaleko miasta Murowana Goślina znajduje się Puszcza Zielonka, mająca ponad 11 000 ha powierzchni. O tym, że warto zamieszkać w tym regionie, będą mogli przekonać się mieszkańcy budowanego osiedla Nowa Murowana między ulicą Rogozińską a Kolejową. W I etapie powstanie kameralny budynek wielorodzinny z 14 mieszkaniami o metrażu 48 - 65 m kw., a w drugim – kolejne 31 mieszkań, w tym także kawalerki i mieszkania 4-pokojowe. Do lokali na parterze przynależą ogrody, a na piętrze – przestronne balkony. Deweloper w ramach standardu zapewnia: komórki lokatorskie, miejsca parkingowe, kaloryfery, kontakty, włączniki, domofon, a także piec kondensacyjny dwufunkcyjny, pozwalający na samodzielną regulację ogrzewania bez ograniczeń. Trwa sprzedaż mieszkań w cenie 3999 zł / m kw. Przykładowo 3-pokojowe mieszkanie 58 m kw. kosztuje 249 999 zł brutto. W ramach Nowa Murowana powstaną drogi wewnętrzne, tereny zielone, czy oświetlenie. Klienci będą mogli zakupić miejsca postojowe w granicach osiedla na własność, a w pobliżu znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe, dzięki czemu nie zabraknie przestrzeni.  

Lokalizacja osiedla Nowa Murowana stanowi spory atut. W pobliżu ulicy Rogozińskiej i Kolejowej w Murowanej Goślinie znajduje się stacja kolejowa. Szynobusem można w niecałe 30 minut dojechać do centrum Poznania. W sąsiedztwie jest szkoła podstawowa. -  Murowana Goślina zapewnia pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz bogatą listą placówek edukacyjnych. To dobre miejsce dla nowych mieszkańców – mówi Łukasz Łowicki, prezes zarządu Łowiccy Grupa Deweloperska. Deweloper zaprasza na drzwi otwarte, które odbędą się 13 i 14 kwietnia. Klienci mogą odwiedzić biuro sprzedaży przy ulicy Podgórnej 2 w Murowanej Goślinie, a także budowę.  Szczegóły na http://nowamurowana.pl/mieszkania/

Reklama