Po wypadku zablokowana trasa A2 na Warszawę

Do zdarzenia doszło pomiędzy Poznaniem i Wrześnią.
Jak wyjaśnia pracownik Autostrady Wielkopolskiej, około 6.00 rano na 201 kilometrze trasy, na jezdni w kierunku Warszawy, przewróciła się ciężarówka (laweta) transportująca samochody. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, jednak jezdnia w kierunku Warszawy jest obecnie zablokowana.
Obecnie kierowcy udający się z Poznania w kierunku Warszawy muszą zjechać z A2 na węźle Poznań Wschód. Następnie wschodnią obwodnicą miasta mogą dojechać do DK92 i kierować się w stronę Wrześni. Optymistyczna wersja zakłada, że w ciągu około 30 minut ruch na trasie zostanie przywrócony.
-
Aktualizacjaczwartek, 28.01.2021 r., godz. 14.07Jezdnia na Warszawę została odblokowana. W miejscu zdarzenia wciąż jednak obowiązuje zwężenie do jednego pasa ruchu.Aktualizacjaczwartek, 28.01.2021 r., godz. 14.07
Galeria zdjęć (4)


