Pogoda jutro Pogoda Poznań
-1-5
HYDE PARK: Malowanie sufitu
WASZE KOMENTARZE
[1]
Planuję pomalować sufit, niestety do najprostszych to on nie należy i zastanawia się czy jest możliwość wyrównania tych nierówności optycznie. Może polecacie jakąś farbę?
A może zaszpachlujesz większe nierówności jakąś masą naprawczą? Farba będzie trzymać się lepiej. Jeśli chodzi o samą farbę do nierównych powierzchni, powinna być dobrze kryjąca, ale o wyrównywaniu ,,optycznym" nic nie wiem :(
O widzę, że ktoś tutaj jest przy remoncie. Ja właśnie też się przymierzam, ale u mnie będzie to bardziej drastyczne- ponieważ planuję generalny remont. Najpierw będę kupować takie produkty jak zamocowania instlacyjne http://#nie_wklejaj_linkow#goodwork.com.pl , a dopiero potem będę myśleć nad sufitem i innymi aspektami. Ale jakbyś potrzebowała jednak takie produkty jak mocowania do grzejników, uszczelki, akcesoria sanitarne to tam masz spory wybór i wysokiej jakości produkty.
W wielu polskich domach pojawia się ten problem – krzywy sufit. Jego wyrównanie zabiera dużo przestrzeni i jest kosztowne. Doradzam więc wybrać prostsze rozwiązanie – optyczne wyrównanie niewielkich mankamentów przy pomocy dobrej jakości farby. Do tego celu polecam farbę marki Dekoral – Polinak Plus – Antyrefleksyjną farbę akrylową. Jej gęsta konsystencja sprawia, że jest bardzo wygodna przy malowaniu sufitu, gdyż nie ścieka, nie chlapie. Dzięki składnikom antyrefleksyjnym światło rozkłada się na suficie tak, że niweluje niewielkie mankamenty sufitu.
Ja malowałem tą farbą http://www.profesjonalnefarby.pl/farby/produkty/p/1752/a-l-farba-akrylowo-lateksowa, przy odpowienim zastosowaniu nie powinno być refleksów.
Zamiast zastanawiać się co zrobić, po prostu zamów profesjonalną ekipę. Z tego co wiem http://kapitanremont.pl/malowanie zajmują się fachowo malowaniem- można zgłosić się do nich.
Ja polecam zaopatrzyć się w wałek malarski z teleskopem. Ułatwi nam to znacznie pomalowanie sufitu.
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~
zarejestruj /
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimg
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
W razie problemów z dodaniem komentarza sprawdź czy Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę ciasteczek.