Pogoda jutro Pogoda Poznań
2-2
HYDE PARK: kantory
WASZE KOMENTARZE
[1]
Jeżeli szukacie sprawdzonych kantorów - polecam te z listy http://#nie_wklejaj_linkow#strefawalut.p
Kantory w Poznaniu - lista strefawalut.pl/kantory/poznan
Dobry kantor w Poznaniu: LINK
jest też dobry kantor internetowy z Poznania. Rzadko korzystam, ale raz spróbowałem i się opłacało. Sprzedawałem euro i dostałem 10 groszy więcej niż w normalnym kantorze. Sprawdziłem, działa, szybko i się opłaca.
walka trwa, w Wikipedii: http : / / en . wikipedia . org / wiki / Wikipedia : Long - term _ abuse / Wikinger (POtwarze Wyckypedalstwa) i POza Wikipedią: http : / / www . filklas . uni . lodz . pl / mkj . html http : / / www . blogplay . pl / 2012 / 07 / nie - nie - bedziemy - cenzorem /
Polecam Pewny Kantor, co prawda nie jest poznański tylko stacjonarny ale mam same dobre doświadczenia :)
Wikipedia - tam wandalizuje lucyfer! - Nie chodźcie tam! Trwajcie w wierze, trwajcie w Chrystusie! Tylko On jest Gwarantem Zbawienia!
wikingera smazącego sie w piekle na ziemi juz nie ma - jego miejsce zajął lucyfer: pl.wikipedia.org/wiki /Specjalna:Wkład /BEST%C4%B2A pl.wikipedia.org/wiki /Specjalna:Wkład /BESTJA "nie wchodxcie tam wikingopedia tonawiedzona strona - opętanie was może spotkać"
polecam przeczytać ten artykuł kantorbox.pl/kantory-w-poznaniu, ciekawie autor podszedł do tematu analizując rynek kantorowy w Poznaniu
Uważam, że lepiej wymieniać przez internet niżeli na mieście, z takich pewnych, godnych uwagi miejsc do przewalutowań online moge polecić platformę Gieldawalut.com, koszt jest niższy niż 0,2% z programem cashback, nowi klienci otrzymują też spory rabat:)
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~
zarejestruj /
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimg
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
W razie problemów z dodaniem komentarza sprawdź czy Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę ciasteczek.