blog background
 
Świetna kancelaria adwokacka w Warszawie: Świetna kancelaria adwokacka w Warszawie
kancelaria
metka_epoznan
Tanie leasing na bankomat
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 157
Fantastycznym sposobem na reklamę w miejscowościach które cieszą się sezonową popularnością, czyli kurortach górskich i nadmorskich jest bankomat. Sprawdź jak wziąć tani leasing na bankomat
 
WASZE KOMENTARZE[1]
avatarNadalMloda: Nie bardzo rozumiem, Można sobie od tak bankomat podstawić? Bierzemy sobie w leasing i spłacamy, a kto nam płaci bank? Jakieś firmy, których możemy na nim zamieszczać reklamy? Z jakiej sieci taki bankomat się bierze np. z Euronetu? Jakiś czas temu na blogu pisałam artykuł o tym jak wybrać najlepszy i najtańszy leasing http://antyhaczyk.blogspot.com/2014/10/leasing-najlepszy-najtanszy-gdzie.html chciał się opisać w komentarzy jak to wygląda w przypadku leasingu na takie rzeczy to zapraszam. Ja wiem tylko jak to jest przy samochodach, bo to w zasadzie najpopularniejszy obiekt brany w leasing, ewentualnie sprzęt dentystyczny i maszyny, ale o bankomacie nie słyszałam. Z kim to się podpisuje umowę z jakimś bankiem, siecią bankomatów?
dodano: Czwartek, 2017.03.02 13:56
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
~kot***: Komentarz usunięty za złamanie regulaminu. IP autora zabezpieczono na potrzeby potencjalnego postępowania policji lub prokuratury.
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
Zdjęcie: jovanka