blog background
 
sklasa: Sklasadoslubu - auto do ślubu
auto do ślubu,samochód do ślubu,wynajem limuzyn
metka_epoznan
Auto do ślubu Bydgoszcz / Poznań - Jakie wybrać?
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 55

JAK WYBRAĆ NAJLEPSZY SAMOCHÓD NA DZIEŃ WESELNY?


Jednym z ważniejszych wizualnych aspektów twojego wielkiego dnia jest twój samochód ślubny. Poprawienie tego może być ozdobą okapu na pięknej przejażdżce, że tak powiem, a dla wielu par to część procesu planowania, z którym zarówno ty, jak i twój partner możecie się bawić. Zawężając opcje, należy wziąć pod uwagę wszystkie aspekty wizualne i praktyczne - w tym: wygląd, styl, budżet i praktyczne potrzeby dnia ślubu. Oto kilka punktów do rozważenia.1. Zaplanuj odpowiedni budżet


Przeprowadź budżet z wyprzedzeniem - 10% całkowitego budżetu jest wspólne. Ile osób jest na twojej ślubnej imprezie? Czy chcesz pasujące samochody? Jaka jest odległość, którą musisz pokonać? O jakiej porze roku jest twój ślub - czy potrzebujesz ogrzewania lub klimatyzacji? 

Zastanów się, ile czasu potrzebujesz samochodów - uwzględnij ruch drogowy, czas na parkowanie, jeśli używasz kilku samochodów, czas, w którym wszyscy członkowie drużyny ślubnej wsiadają i wysiadają z samochodów na zdjęciach. To trwa dłużej z dużą sukienką i większą imprezą dla nowożeńców.

Wiele firm ma minimalną liczbę godzin na rezerwację weselną. Ile lokalizacji zdjęć chcesz? Weź pod uwagę, że jeśli masz kilka samochodów, wszystkie muszą trzymać się razem i być w stanie zaparkować razem w każdym miejscu. Czy chcesz odebrać późną noc po przyjęciu? 

Zarezerwuj z dużym wyprzedzeniem, więc masz większy wybór. Od września do kwietnia, a soboty to najbardziej popularne czasy. Wiele popularnych samochodów rezerwuje szybko. Upewnij się również, że masz wyłączność na samochód na wesele Bydgoszcz na cały dzień.

2. Zastanów się nad stylem


Co pasuje do twojej osobowości (i Twoich partnerów)? Chcesz elegancki wygląd? Uroczy wygląd? Coś sportowego - lub zabawnego? Wybierz pojazd odpowiadający tonowi i formalnościom, które chciałbyś mieć na swoim ślubie. 

Czy chcesz wyjść na czerwony dywan? Pomyśl o kolorystyce - czy samochody będą dobrze wyglądać w kolorach sukien ślubnych lub garniturów męskich? Czy będą pasować do stylu recepcji? Czy chcesz szybki lub powolny pojazd? Duży czy mały? Nowoczesne czy tradycyjne? Samochód mięśniowy? 

Samochody z motywem, jak samochody filmowe? Rozważ zdjęcia - samochody mogą być główną cechą zdjęć ślubnych. Zadawaj pytania, takie jak to, co mają na sobie kierowcy, i pomyśl o tym, co czuje firma, i czy odpowiednio pasują do jednego z największych dni w twoim życiu.

3. WYBIERZ profesjonalistów


Niezawodność jest najważniejsza w dniu ślubu. Wybierz firmę, która ma ugruntowaną pozycję i dobrą reputację. Zapytaj znajomych i rodzinę, czy znają kogoś, kogo mogliby polecić, i przeczytaj opinie. 

Wybierz firmę, która specjalizuje się w wynajmie samochodów ślubnych - dobrym początkiem jest skontaktowanie się z lokalnym Stowarzyszeniem Samochodów Ślubnych i wybranie jednego z jego członków. 

Będziesz także chciał się upewnić, że pojazdy są bezpieczne - zapytaj, czy samochody mają pasy bezpieczeństwa i czy są w dobrym stanie, dobrze utrzymane i regularnie jeżdżą. Sprawdź, czy samochody są licencjonowane do przewozu wesel.
 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
Zdjęcie: Natalia Cofta