blog background
 
Olka: Informacje branżowe
remonty, dietetyk, horror house
metka_epoznan
Potrzebna pomoc? Komornik Sądowy służy pomocą
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 19

Komornik Gdańsk  – profesjonalista w swoim zawodzie

Kancelaria komornicza, w której świadczy swoje usługi komornik, mieści się w miejscowości Gdynia. Jest to bardzo dobra lokalizacja dla mieszkańców Trójmiasta – Gdańska i Sopotu. Kancelaria podchodzi do każdego klienta w sposób indywidualny. Cechuje się innowacyjnością, dostępem do Komornika online oraz różnego typu wniosków online i w wersji tradycyjnej - papierowej. Komornik Sądowy będący funkcjonariuszem publicznym wykonuje powierzone mu czynności w sposób nakreślony przez przepisy kodeksu postępowania cywilnego oraz ustawy o komornikach sądowych i egzekucji. Jest niezawisły, podlega ustawom sądu, przy którym działa – Sąd Rejonowy Gdynia.

Usługi oferowane przez kancelarię

Kancelaria komornicza zajmuje się prowadzeniem różnorodnych licytacji: domów, mieszkań, lokali, gruntów, samochodów osobowych i ciężarowych, łodzi, jachtów, maszyn przemysłowych, budowlanych i innych praw majątkowych. Wykonuje różne orzeczenia sądowe w sprawach o roszczenia, zajmuje się opróżnianiem lokalu z ruchomości. Komornik przy gdyńskim Sądzie Rejonowym może przeprowadzać postępowania egzekucyjne na terenie swojej właściwości oraz całego kraju z wykluczeniem spraw związanych z egzekucją nieruchomości. W kancelarii bądź poprzez sposób internetowy osoba zainteresowana może pobrać, np. wzory wniosków egzekucyjnych, oświadczenia o wyborze komornika. W pracy gdyńskiemu komornikowi pomaga dostęp do różnorodnych systemów: CEIDG, E-KRS, PUE ZUS, Baza PESEL, EKW, e-REGON. Skuteczność i efektywność zapewniają głownie takie systemy jak: komornik – online, licytacje.komornik.pl, Ognivo, EPU, e-CEPIK oraz elektroniczny rejestr zastawów.

Korzystając z pomocy kancelarii komorniczej, warto wybierać takich komorników, którzy odznaczają się prestiżem zawodowym.

 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimgNie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
Zdjęcie: Natalia Cofta