blog background
 
bloggowa: diet
dieta, motywacja, fit, lifestyle
metka_epoznan
Sposoby na sprawny remont
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 22

Jest jakiś plan, są jacyś fachowcy, ale remont tak naprawdę wciąż jest jedną wielką niewiadomą. Zadbaj o szczegóły, a wszystko pójdzie sprawnie. Oto kilka prostych rad, które sprawią, że remont nie przyprawi Cię o ból głowy.


 1. Szukaj, pytaj, planuj
  Stwórz swoją wizję pomieszczenia, zbieraj pomysły i sposoby. Zapisz się do odpowiednich grup, korzystaj z forów internetowych. Czytaj i pytaj. Pamiętaj też, że najlepiej działają fachowcy z polecenia, dlatego warto szukać ekipy polecanej przez znajomych.

 2. Nie daj się problemom
  Remonty zwykle zaczynają się spokojnie, jednak w trakcie okazuje się, że nie wszystko idzie po naszej myśli. Coś się zepsuje, coś nie wygląda tak jak powinno. Nie poddawaj się, szukaj rozwiązań. Jeśli korzystasz z pomocy ekipy, fachowcy na pewno znają różne sztuczki. Jeśli jednak przeprowadzasz remont samodzielnie, pamiętaj, że zawsze istnieje jakieś sprytne rozwiązanie. Jeśli nie wiesz, jakie, patrz punkt pierwszy ;)

 3. Sprawne sprzątanie
  Jest możliwe tylko dzięki uprzedniemu przygotowaniu. Warto wszystkie pomieszczenia w domu dokładnie zabezpieczyć, zawsze zamykać drzwi, bo choć nie uda się zachować idealnego porządku, na pewno za zamkniętymi drzwiami łatwiej będzie uchronić się przed wszędobylskim pyłem. Przygotuj worki na odpadki, a w razie potrzeby możesz też zamówić kontenery Łódź. Dzięki temu szybko pozbędziesz się gruzu i wszystkich pozostałości po remoncie.

 4. Myśl o efekcie
  To pozwoli Ci zmierzyć się z problemami podczas remontu i dzielnie stawić im czoła. Pamiętaj, że dwa tygodnie remontu oznaczają co najmniej kilka lat mieszkania we wnętrzu, o jakim marzysz.

WASZE KOMENTARZE
Autor bloga wyłączył możliwość komentowania tego wpisu
Zdjęcie: jovanka