Pogoda jutro Pogoda Poznań
2211

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Trwa remont na Palacza. Od środy zmiany w organizacji ruchu
sk | aktualizacja: Poniedziałek, 3 2019 roku, godzina 25: 0

W środę wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu w okolicy remontowanego odcinka ulicy Palacza.

Trwa remont na Palacza. Od środy zmiany w organizacji ruchu
PIM

Od jesieni trwają prace na fragmencie od ul. Grunwaldzkiej do ul. Podchorążych. W środę, 27 marca, rozpoczną się roboty bitumiczne.

- Ze względu na prowadzone prace - od 27 marca do 2 kwietnia ulica Palacza będzie niedostępna dla ruchu na odcinkach od ul. Podchorążych do ul. Słonecznej, od ul. Gwiaździstej do ul. Świetlanej, od ul. Olszynka do ul. Listopadowej oraz od ul. Wolskiej do ul. Grunwaldzkiej. W kolejnym tygodniu, od 3 do 9 kwietnia, roboty bitumiczne przeniosą się na pozostałe odcinki ul. Palacza. W związku z tym zamknięte dla ruchu będą odcinki od ul. Słonecznej do ul. Gwiaździstej, od ul. Świetlanej do ul. Listopadowej oraz od ul. Olszynka do ul. Wolskiej - informują Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Prace mają być prowadzone w tym samym czasie maksymalnie na dwóch odcinkach. Objazdy wyznaczono równoległą do ul. Palacza ul. Ściegiennego. Zapewniony ma być również dojazd do posesji.