Pogoda jutro Pogoda Poznań
173

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Najwyższy budynek mieszkalny w Poznaniu osiągnął wysokość docelową
REKLAMA | aktualizacja: Środa, 3 2019 roku, godzina 13: 1

Budowany przez Ataner w ścisłym centrum Poznania najwyższy budynek mieszkalny w mieście osiągnął swoją docelową wysokość – 73 metry.

Najwyższy budynek mieszkalny w Poznaniu osiągnął wysokość docelową

Z tej okazji na budynku zawieszono tak zwaną wiechę. “Wiechę” zawiesza się, gdy cieśle zakończą wszystkie prace żelbetowe związane z wykonanie najwyższego punktu budynku .

Towarowa 39 to jeden z najbardziej atrakcyjnych adresów w Poznaniu i czwarty budynek Atanera przy moście Dworcowym. Budynek składać się będzie z części wysokiej: 22 - kondygnacyjnej o wysokości 73 m – oraz niskiej, 5 - kondygnacyjnej przeznaczonej na biura. W części wysokiej na trzech dolnych poziomach znajdą się lokale usługowe i biura, a powyżej - 180 mieszkań o powierzchni od 30 do 140 m2 z balkonami i panoramicznymi oknami. Na dachu budynku znajdzie się taras widokowy dla mieszkańców. 

Budynek został zaprojektowany w Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich i zostanie oddany do użytku w październiku 2020 roku.

Więcej na www.ataner.pl