Pogoda jutro Pogoda Poznań
4-5

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Bójka w barze. „Mężczyźni uderzali się krzesłami, butelką z piwem i kijem bejsbolowym”
j | aktualizacja: Wtorek, 1 2017 roku, godzina 14: 1

W ubiegły piątek doszło do bójki w jednym z barów w centrum Leszna. Pobili się czterej mężczyźni przy okazji demolując lokal. Wszyscy zostali zatrzymani przez policją. Grozi im nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Bójka w barze. „Mężczyźni uderzali się krzesłami, butelką z piwem i kijem bejsbolowym”
Policja

Po tym jak policjanci z Leszna odebrali zgłoszenie o bójce do jakiej doszło w jednym z lokali w centrum miasta na miejsce natychmiast udał się patrol. Funkcjonariusze zastali w lokalu czterech bijących się mężczyzn.

Jak ustalili funkcjonariusze, trzech mężczyzn w lokalu spożywało alkohol. W pewnym momencie do baru wszedł czwarty mężczyzna. Pomiędzy osobami doszło do wymiany zdań, nieporozumienia i rękoczynów. Wszyscy we czterech zaczęli się uderzać, kopać, popychać przy okazji demolując lokal. W kulminacyjnym momencie bójki mężczyźni uderzali się krzesłami, butelką z piwem i kijem bejsbolowym – relacjonuje Monika Żymełka z policji w Lesznie. Tak było do momentu, kiedy w lokalu pojawili się policjanci. Zatrzymali czterech agresywnych i nietrzeźwych mężczyzn. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. To mieszkańcy Leszna i gminy Rydzyna w wieku od 23 do 39 lat – dodaje.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty udziału w bójce, z czego jeden z nich dodatkowo z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Ten ostatni został decyzją sądu aresztowany na 3 miesiące i za swój czyn może spędzić w wiezieniu nawet 8 lat.