Pogoda jutro Pogoda Poznań
-1-5

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Lech - Korona: kontuzjowani lechici wracają do zdrowia
sk | aktualizacja: Środa, 9 2017 roku, godzina 13: 1

Podczas spotkania z Pogonią Szczecin nie najlepiej zaprezentowali się rezerwowi gracze Lecha Poznań. W piątek do składu powinni powrócić podstawowi gracze.

Lech - Korona: kontuzjowani lechici wracają do zdrowia
fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum

Podczas starcia z Portowcami szansę występu od pierwszej minuty otrzymali m.in. Mihai Radut i Niklas Barkroth, którzy do tej pory głównie przesiadywali na ławce rezerwowych. Rumun i Szwed nie pokazali jednak nic szczególnego i kibice Kolejorza  błyskawicznie zatęsknili za Radosławem Majewskim, Maciejem Makuszewskim i kontuzjowanym od lipca Darko Jevticiem.

Jak informuje oficjalna strona klubu, wspomniana trójka podczas środowego treningu trenowała na pełnych obrotach. Można więc zakładać, że wspomniani piłkarze będą do dyspozycji sztabu szkoleniowego podczas piątkowego spotkania z Koroną Kielce.

To jeszcze nie oznacza, że wszystkich zobaczymy w podstawowej jedenastce. Majewski zagrał w Szczecinie przez kilka minut i jeśli bez problemów przepracuje cały tydzień, to jego występ od pierwszej minuty powinien zależeć wyłącznie od decyzji Nenada Bjelicy. Podobnie wygląda sytuacja Makuszewskieg, który opuścił tylko jeden mecz i trudno przypuszczać, żeby wpłynęło to na jego dyspozycję.

W innym położeniu jest Jevtić. Szwajcar od kilku tygodni nie pojawiał się na placu gry i należy zakładać, że najpierw dostanie od trenera kilkanaście lub kilkadziesiąt minut gry.

W piątek na pewno nie zobaczymy Wołodymyra Kostewicza. Ukraińca czekają dwa miesiące przerwy.Wciąż zawieszony jest także Maciej Gajos.