Pogoda jutro Pogoda Poznań
30

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Trwa usuwanie skutków burzy na terenie Poznania. Do godziny 13 zamknięte będzie Nowe ZOO
BS | aktualizacja: Sobota, 12 sierpnia 2017 roku, godzina 09:30

Gwałtowna burza w piątek wieczorem pojawiła się nad Poznaniem. Choć nie doprowadziła do poważnych zniszczeń, to cały czas trwa usuwanie jej skutków.

Trwa usuwanie skutków burzy na terenie Poznania. Do godziny 13 zamknięte będzie Nowe ZOO
Katarzyna S.

O potężnej burzy przechodzącej wczoraj nad Poznaniem i Wielkopolską informowaliśmy już w piątek wieczorem. Opady deszczu utrzymywały się przez wiele godzin, a w tej chwili strażacy cały czas walczą ze skutkami pogody - Przez całą noc interweniowaliśmy przy połamanych drzewach, podtopionych ulicach czy budynkach. W tej chwili prowadzimy około dziesięciu interwencji, ale to na pewno jeszcze nie koniec - mówi dyżurny poznańskich strażaków. Przez całą noc poznańscy strażacy podjęli około 170 interwencji. Problemów nie odnotowało poznańskiej MPK - Nie zanotowaliśmy żadnych zniszczeń infrastruktury po burzy. Od rana normalnie funkcjonujemy - mówi dyżurny nadzoru ruchu. Spore zniszczenia burza wyrządziła natomiast w Nowym ZOO - Niestety nocna nawałnica spowodowała tak liczne zniszczenia w ogrodzeniach wybiegów, że musimy je najpierw naprawić i uporządkować teren, by móc wypuścić zwierzęta na wybiegi i zaprosić gości. Dlatego Nowe ZOO w dniu dzisiejszym pozostanie zamknięte co najmniej do godz 13.00. Postaramy się otworzyć jak najszybciej będzie to możliwe - poinformowali pracownicy ogrodu. W Nowym ZOO odwołane zostały obchody Dnia Słonia.