Pogoda jutro Pogoda Poznań
72

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Nowe inwestycje na osiedlu w Dąbrówce
tww | aktualizacja: Wtorek, 7 2014 roku, godzina 29: 1

Kompleksy mieszkaniowe „Osada Leśna” i „Leśna Polana” w podpoznańskiej Dąbrówce zostaną rozbudowane, a pierwsze odbiory w październiku 2015 roku.

Nowe inwestycje na osiedlu w Dąbrówce
LINEA

Podpoznańska wieś Dąbrówka w ostatnich latach bardzo się rozbudowała i mieszka tutaj już ponad 3 tys. osób, a wszystko przez powstające w tej części gminy Dopiewo kompleksy mieszkaniowe. W „Osadzie Leśnej” przy ul. Różany Zakątek powstanie do października 2015 roku osiem domów w zabudowie szeregowej typu „Piano” tzn. dwupoziomowy dom szeregowy z czterema pokojami (w sumie 83 m2 lub 87,5 m2), ogródkiem i miejscem parkingowym .

Natomiast w sąsiadującej „Leśnej Polanie” rozpocznie się budowa nowego kompleksu mieszkalnego „Villa”. Każdy obiekt będzie miał trzy kondygnacje i 12 mieszkań. Najmniejsze lokale - kawalerki będą miały ok. 35m2, a największe mieszkania 3-pokojowe 59 m2. Wszystkie mieszkania na parterze mają własne ogródki, a mieszkania na piętrach duże tarasy.

Obie inwestycje zlokalizowane są w sąsiedztwie lasów zakrzewsko-palędzkich. Inwestor zadbał także o zorganizowanie zieleni na samych osiedlach.