Reklama
Reklama

II Bieg "Poznaj Poznań z mapą" za nami

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

Blisko 150 osób pojawiło się na starcie drugiego biegu na orientację w ramach cyklu "Poznaj Poznań z mapą", który odbył się na Cytadeli. Najlepszy okazał się Michał Olejnik z WKS Grunwald Poznań.

"Poznaj Poznań z mapą" to cykl zawodów, mający na celu rozpropagowanie biegów na orientacje wśród mieszkańców Poznania i okolic. Mimo nie najlepszej pogody w niedzielę na starcie drugiego biegu pojawiło się blisko 150 osób. Zawodnicy mieli do pokonania w zależności od kategorii, dystans od 2 do 5,5 kilometrów.

W kategorii elita najlepszym okazał się Michał Olejnik z WKS Grunwald Poznań, który zameldował się na mecie z czasem 26:42. Drugi był jego klubowy kolega Dariusz Konarczak, a trzecie miejsce wywalczył Łukasz Gryzio z Azymut Pabianice. Natomiast w kategorii średniacy wygrał Przemysław Pawłowski Przemek z czasem 28:27, drugie miejsce zajął Marek Firlej z HKS Azymut Mochy, a trzeci był jego klubowy kolega Gracjan Cupryś. Wśród początkujących najlepszy był Dawid Antkowiak z HKS Azymut Mochy.

Następne zawody odbędą się 22 czerwca2013 roku nad Jeziorem Rusałka. Wszelkie informacje dotyczące zawodów dostępne są na stornie internetowej poznajpoznan.com.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

2℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro