Reklama
Reklama

Druga wygrana SKF

fot. WTK Play
fot. WTK Play

Siatkarki SKF KS Poznań odniosły w miniony weekend drugie zwycięstwo w rundzie finałowej rozgrywek Serii B. Pokonały zespół LKS Zjednoczeni Rychwał 3:0.

Podopieczne Damiana Gapika już od 375 dni nie zostały pokonane w rozgrywkach ligowych na własnym boisku i pewnie zmierzają do awansu. Pojedynek z LKS miał być meczem na szczycie Serii B, ale poznanianki nie pozwoliły rozwinąć skrzydeł przyjezdnym i szybko wygrały mecz 3:0.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


- Cała ekipa wypadła bardzo dobrze. To są fantastyczne zawodniczki na boisku i poza nim. Czasem każdy ma słabszy czy gorszy dzień, ale wierzę w ich sukces na koniec sezonu całym sercem. One ciężko na to pracują, a my jak umiemy tak pomagamy - mówi Michał Sułkowski z zarządu klubu.

SKF KS Poznań - LKS Zjednoczeni Rychwał 3:0 (25:22, 25:22, 25:22)

Skład SKF: N. Geremek (c), Brewka, Halczak, Barwicka, Pierzchała, Kwiatek, K. Geremek (l), Woźniak, Ogrodowczyk, Tujek, Arendz, Uram.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
62.80 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro