Reklama
Reklama

Mały Alex potrzebuje 9 mln złotych, by żyć. Poznański lokal przekaże przychód na leczenie malucha

fot. siepomaga.pl

To największa w historii zbiórka portalu siepomaga.pl.

Alex urodził się w czerwcu jako okaz zdrowia. Dopiero po miesiącu zaczęły się dziać niepokojące rzeczy - nie ruszał się, był coraz słabszy. Szybko go zdiagnozowano - rdzeniowy zanik mięśni SMA typu 1. Obecnie maluch jest leczony Spiranzą, lekiem, który spowalnia rozwój choroby, ale nie wyleczy dziecka. Dopiero za kilka miesięcy okaże się, czy w ogóle ten lek działa. Ratunkiem na wyleczenie jest dla Alexa terapia genowa prowadzona w USA. Jej koszt to astronomiczne 9 mln złotych. Zbiórka ruszyła w październiku, dziś na koncie Alexa jest około 3,3 mln złotych. Do jej końca zostały 2 miesiące, rodzice robią więc wszystko, by uzbierać założoną kwotę.

#peselniemaznaczenia #wonderlandpolska Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA


W pomoc małemu poznaniakowi włącza się lokal gastronomiczny z ul. Wrocławskiej - Kura Warzyw. - UWAGA! Pomagamy Alexowi! CAŁY PRZYCHÓD z godzin 17:00-23:00 w niedzielę 24 listopada przekażemy na pomoc Alexowi Jutrzence, choremu na rdzeniowy zanik mięśni. Im więcej zjecie, tym więcej środków zbierzemy - wyjaśniają pomysłodawcy "Akcji KURAcja".

Wystarczy w niedzielę, 24 listopada, przyjść w wyznaczonych godzinach do lokalu i zamówić jedzenie. Dołożymy się tym samym do zbiórki na chłopca. Dołożyć się można również nie wychodząc z domu TUTAJ.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Gdzie ta wiosna? Od deszczu odpoczniemy dopiero w niedzielę
12℃
3℃
Poziom opadów:
2.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
13.19 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro