Reklama
Reklama

Szpital HCP: pacjent ukradł pacjentowi pieniądze i... ruszył w miasto

Zdjęcie ilustracyjne | fot. archiwum
Zdjęcie ilustracyjne | fot. archiwum

Do zdarzenia doszło na jednym z oddziałów poznańskiego szpitala.

O sprawie poinformował nas czytelnik. - W ostatnich dniach na terenie szpitala HCP na Wildzie doszło do kradzieży. Jeden z pacjentów, starszy pan, podczas pobytu w szpitalu miał przy sobie większą gotówkę. Pilnował jej, ale w nocy, gdy spał, pieniądze zniknęły - opowiada.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Kradzież zgłoszono policji. - Funkcjonariusze pojawili się na miejscu i szybko rozwiązali zagadkę. Okazało się, że inny pacjent leżący na sali ze starszym panem zabrał mu pieniądze. Po kradzieży postanowił je wydać i w tym celu wyszedł pod osłoną nocy ze szpitala. Wrócił rano kompletnie pijany - dodaje. Z nieoficjalnych informacji wynika, że miał 3 promile w wydychanym powietrzu.

Policjanci potwierdzają, że interweniowali w szpitalu. - Rzeczywiście taka sytuacja miała miejsce. Część pieniędzy udało się odzyskać. Mężczyzna, który je ukradł musi się liczyć z konsekwencjami - mówi Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
5℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
24.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro