Reklama

Celebrytka chciała wejść do poznańskiej restauracji z małym synkiem, została wyproszona. "Więcej tam nie pójdę"

fot. Instagram Sara Boruc Mannei
fot. Instagram Sara Boruc Mannei

Sara Boruc została wyproszona z restauracji Papavero i opowiedziała o tym na Instagramie. Towarzyszył jej kilkumiesięczny synek.

- Słuchajcie jakie jaja! - zaczyna relację na swoim instagramowym profilu żona Artura Boruca, byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej. - Chcieliśmy iść do restauracji Papavero w Poznaniu. Wnosiłyśmy wózek z siostrą do środka. Pan do nas podchodzi i pyta i czy widziałyśmy kartkę na zewnątrz. My na to, że nie, ale o co chodzi? Odwracamy się, a tam wielki znak - przekreślony wózek. Zakaz wprowadzania dzieci do lat sześciu. Pierwszy raz z czymś takim się spotykam, a byłam w wielu knajpach na całym świecie. Bardzo się muszą cenić i bardzo biznes musi im iść, skoro pozwalają sobie na coś takiego. Słabe na maksa, buuuu, więcej już tam nie pójdę - opisuje. Boruc dodała też do swojej relacji post z profilu Papavero, na którym restauracja informuje, że można do niej przychodzić z... psami. - No szok! Beka roku - skomentowała.

Restauracja Papavero pod koniec sierpnia wprowadziła zakaz wprowadzania do lokalu dzieci poniżej szóstego roku życia, o czym pisaliśmy na naszym portalu. - Zdajemy sobie sprawę, że każda sytuacja jest inna, każde dziecko i rodzic także. Jednak dla usprawnienia naszej pracy, bezpieczeństwa i komfortu Gości... zapraszamy do Papavero wszystkich powyżej 6 roku życia. Zakaz wprowadzania wózków dziecięcych również podtrzymujemy. Wyjątkiem mogą być rezerwacje grupowe, ale tylko i wyłącznie po wcześniej konsultacji tematu z obsługą - informowała restauracja kilka tygodni temu.

Nie jest to pierwszy poznański lokal, który zdecydował się na taki krok. Zaczęło się od Parmy i Rukoli, która pod koniec sierpnia opublikowała na Facebooku zdjęcia stolika po wizycie rodziny z dziećmi. Ostatecznie wprowadzono tu zakaz obsługiwania dzieci poniżej szóstego roku życia, co wywołało wielką dyskusję na temat chodzenia z dziećmi do restauracji. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla całego województwa. Może być niebezpiecznie
22℃
12℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
12.12 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro