Reklama
Reklama

Jakub Rzeźniczak przeprosił kibiców Kolejorza. "Życzę zdrowia, ale wyników gorszych niż Legia i Wisła Płock"

fot. PAP/StrefaGwiazd/Stach Leszczyński
fot. PAP/StrefaGwiazd/Stach Leszczyński

Jakub Rzeźniczak postanowił przeprosić kibiców Lecha Poznań.

Wszystko rozpoczęło się pod koniec maja, kiedy piłkarz wdał się na Twitterze w kłótnię z fanem Kolejorza. Pod zdjęciem dokumentującym wizytę w centrum treningowym Atletico Madryt jeden z kibiców Lecha zapytał " Jako podawacz piłek, ręczników czy bidonów?:). To nie spodobało się Rzeźniczakowi. - Wole podawać piłki sprzątać kible niż grać w Lechu... - stwierdził (pisownia oryginalna) - odpowiedział.

Zawodnik pozostawał wówczas bez klubu, ale ostatecznie związał się z Wisłą Płock, która już w 2. kolejce PKO Ekstraklasy zawitała na Bułgarską. Rzeźniczak musiał wówczas wysłuchiwać wielu obelg wykrzykiwanych w jego stronę, dodatkowo opuścił plac gry z kontuzją.

Teraz sprawa ma ciąg dalszy. Wszystko za sprawą najnowszego wpisu obrońcy w serwisie Twitter, gdzie zdradził, że "Jednym z fundamentów mojego obecnego funkcjonowania jest pozbycie się jak największej ilości negatywnej energii".

Dalej Rzeźniczak odniósł się do wydarzeń z końcówki maja. - Piłka nożna to sport wzbudzający wielkie emocje i tak również było tym razem. Jednak sytuacja ta wówczas jak i później wzbudziła we mnie wiele negatywnych odczuć. Dziś chciałem stwierdzić i przeprosić osoby które zostały urażone tą wypowiedzią. Kibicom Lecha życzę dużo zdrowia, ale wyników gorszych niż Legia i Wisła Płock (pisownia oryginalna) - napisał.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
5.17 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro