Reklama

2 godziny stania w korku, by dojechać do Nowego ZOO: "parking przy ZOO zajęty"

fot. Monika

Poznaniacy tłumnie ruszyli w rejon Jeziora Maltańskiego.

Okazuje się, że mieszkańcy stoją dziś w kolejkach nie tylko do Term Maltańskich, o czym piszemy TUTAJ. - Czekamy w kolejce do Nowego ZOO w Poznaniu. Korek na ulicy Krańcowej jest na około 1 - 2 godziny oczekiwania - pisze czytelniczka Monika. - Parking przy ZOO zajęty. Wystarczyłoby kierować ruchem i informować, że nie ma już miejsc i gdzie można zaparkować. Policji nie ma, straży miejskiej nie ma w pobliżu. Dodzwonić się do straży miejskiej nie jest możliwe - nikt nie odbiera telefonu - dodaje.

Podobnie jak w przypadku Term Maltańskich, korek i kolejka do Nowego ZOO w dniu wolnym od pracy, przy ładnej pogodzie, to nic niezwykłego. Pisaliśmy o podobnych przypadkach na naszym portalu. By uniknąć stania w kolejce do kasy warto kupić bilet do ZOO przez internet. Stania w korku można natomiast uniknąć wybierając się do ZOO spacerem przez poznańską Maltę.

  • Aktualizacja
    czwartek, 15.08.2019 r., godz. 14.11
    Aktualizacja
    czwartek, 15.08.2019 r., godz. 14.11
    Ze względu na ogromne korki na ulicy Krańcowej, autobusy linii nr 184 nie dojeżdżają do Nowego ZOO. Kursy zostały skrócone do Term Maltańskich.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
28.60 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro