Reklama
Reklama

Hetmańska: rozbierają restaurację McDonald's

fot. Marcin, widz WTK

O sprawie poinformował nas Marcin.

- Czy wiedzą coś Państwo dlaczego demontują Mc Donalda na ul. Hetmańskiej? Był w idealnym stanie, odnowiony. Często korzystałem - napisał Marcin do redakcji WTK.

Próbowaliśmy skontaktować się z biurem prasowym sieci, ale jak dotąd bezskutecznie. Z naszych informacji wynika, że restauracja McDonald’s nie zniknie z dotychczasowej lokalizacji. Budynek zostanie częściowo rozebrany, a następnie powiększony o dodatkową kondygnację. Zgodnie z decyzją wydaną przez poznańskich urzędników, inwestor może tu także przebudować układ drogowy wraz ze znakami informacyjnymi i elementami małej architektury.

Nasze informacje potwierdza McDonald"s. - Restauracja McDonald’s przy ul. Hetmańskiej 100 w Poznaniu to dla nas ważny punkt. Jesteśmy tu obecni od 1995 roku i w dalszym ciągu widzimy potencjał tego miejsca. Po 24 latach funkcjonowania tej restauracji podjęliśmy decyzję o jej przebudowie, aby jeszcze bardziej była ona dopasowana do potrzeb każdego z naszych gości. W połowie lipca rozpoczęliśmy prace budowlane w restauracji - zostanie ona gruntownie przebudowana i powiększona. Wnętrza restauracji zyskają nowoczesny wystrój i funkcjonalność. Modernizacja obejmie również teren zewnętrzny należący do restauracji. Ponowne otwarcie restauracji planujemy pod koniec tego roku - wyjaśnia Patrycja Pazio z McDonald’s.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uwaga na oblodzenie! Jeszcze do 9.00 obowiązuje ostrzeżenie IMGW
4℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
4.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro