Reklama
Reklama

Łukasz Trałka rozpoczyna treningi z Wartą Poznań. "Wszystko wyjaśni się w ciągu kilku dni"

fot. Marcin Kołakowski
fot. Marcin Kołakowski

Łukasz Trałka rozpocznie w poniedziałek treningi z Wartą Poznań,

Informację jako pierwszy podał na Twitterze Krzysztof Stanowski z Weszlo.com. 30 czerwca wygasła umowa defensywnego pomocnika z Lechem Poznań i od tego momentu wieloletni zawodnik Kolejorza pozostaje bez klubu.

Ostanie tygodnie Trałka spędził w rodzinnych stronach i trenował z drugoligową Stalą Rzeszów. Kontrakt w tym klubie nie wchodził jednak w grę.

Piłkarz w rozmowie z Weszlo.com przyznawał, że chciałby spróbować swoich sił poza krajem. - Ale nie wiadomo, zależy od oferty. Nie jest tak, że mam siedem propozycji na stole i sobie wybieram: tam sobie polecę, tam kawkę wypiję - mówił.

Pojawienie się na treningu Warty nie oznacza, że Trałka zostanie przy Drodze Dębińskiej na stałe. 35-latek byłby poważnym wzmocnieniem, ale Zieloni nie będą w stanie finansowo konkurować choćby z ofertami zagranicznymi. Na ich korzyść działa z kolei fakt, że piłkarz wraz z całą rodziną na stałe osiadł w Poznaniu, posiada tutaj dom, a starszy syn chodzi do szkoły. Więcej informacji w kwestii przyszłości Trałki powinny przynieść najbliższe dni.

  • Aktualizacja
    poniedziałek, 22.07.2019 r., godz. 19.17
    Aktualizacja
    poniedziałek, 22.07.2019 r., godz. 19.17
    Informację potwierdziła na swojej stronie internetowej Warta, publikując również wypowiedź zawodnika. "Trenuję z drużyną i przygotowuję się do nowego sezonu. W ciągu najbliższych kilku dni wyjaśni się, czy zostanę zawodnikiem Warty Poznań" powiedział Trałka.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-5℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
12.61 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro