Reklama
Reklama

Polanka: rusza budowa nowego osiedla

W rejonie poznańskiej Polanki i Łaciny powstaje coraz więcej nowych mieszkań.

Jeszcze w lipcu rozpocznie się tutaj kolejna inwestycja mieszkaniowa - Soleil de Malta. Dwa budynki 6-kondygnacyjne będą mieścić 318 mieszkań. Jak podaje portal projektinwestor.pl, Bouygues Immobilier Polska podpisał umowę z wykonawcą obiektów. Prace mają się rozpocząć w najbliższych dniach.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA


Budynki staną na działce przy ulicy Milczańskiej, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Brneńską. Klienci mogą wybierać spośród mieszkań o różnym metrażu - od kawalerek (ceny zaczynają się od 215 tysięcy złotych) do mieszkań 4-pokojowych o powierzchni blisko 130 metrów kwadratowych. Wszystkie mieszkania mają mieć balkon, loggie lub ogród. Apartamenty na ostatnim piętrze będą natomiast wyposażone w tarasy na dachu. Inwestor zapowiada, że poza placem zabaw dla dzieci na osiedlu powstanie "strefa relaksu" z leżakami i boiskiem do gry w siatkówkę plażową.

Nie jest to jedyna inwestycja mieszkaniowa w tym rejonie. Tuż obok Soleil de Malta Budimex kończy osiedle Polanka Milczańska. Nieco bliżej CH Posnania powstaje natomiast Nova Łacina dewelopera Grupa Inwest. Przy Trasie Kórnickiej trwa budowa inwestycji Kórnicka. Odpowiada za nią Jakon. Wkrótce przy ulicy Brneńskiej ma natomiast ruszyć budowa dewelopera Nexity - Malta Point.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
22.18 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro