Reklama
Reklama

W Poznaniu powstał reklamowy mural: promuje serial Netflixa

fot. Screen: reddit.com

Dokładnie tydzień temu premierę miał trzeci sezon serialu "Stranger Things" wyprodukowanego przez Netflix. Z tej okazji przy ulicy Dąbrowskiego powstał mural.

Murale, na których można zobaczyć bohaterów serialu umieszczono w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu. Jak podaje portal marketingprzykawie.pl, murale zrealizowało Good Looking Studio na przełomie czerwca i lipca. Na poznańskim muralu widać nie tylko bohaterów, ale też m.in. centrum handlowe Starcourt Mall, w którym rozgrywa się spora część serialowej akcji. W Warszawie natomiast na tradycyjnym muralu powieszono elementy wielkiego roweru - nawiązującego do jednośladów, na jakich poruszali się bohaterowie "Stranger Things".

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA


Choć reklamowe murale to wciąż w Poznaniu rzadkość, ten z ulicy Dąbrowskiego nie jest pierwszy. W 2016 roku na Al. Marcinkowskiego powstał mural odwzorowujący zdjęcie z przełomu lat 20-tych i 30-tych autorstwa Romana Stefana Ulatowskiego (TUTAJ). Była to subtelna reklama marki samochodów Skoda. Natomiast w ubiegłym roku na ścianie, na której dziś można oglądać mural "Stranger Things", pojawił się "tęczowy" mural także nawiązujący do netflixowego serialu - "Orange is the new black" (TUTAJ).

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
10℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
28 km
Stan powietrza
PM2.5
3.88 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro