Reklama
Reklama

Trwa budowa dróg rowerowych na ul. Grunwaldzkiej. Zobacz jak postępują prace!

fot. PIM

Dwukierunkową trasą z nawierzchnią bitumiczną od ul. Roosevelta do ul. Słonecznej/Ostroroga będzie można przejechać rowerem jeszcze w tym roku.

Budowa drogi rowerowej trwa już na wszystkich zaplanowanych odcinkach ul. Grunwaldzkiej. W związku z zakończeniem prac przez ENEA Operator na odcinku od ul. Roosevelta do ul. Stolarskiej, mogły się rozpocząć prace związane z budową dróg rowerowych. Na odcinku tym kończone jest układanie kamiennych krawężników oraz trwają prace przygotowawcze do ułożenia nawierzchni - informują Poznańskie inwestycje Miejskie.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA

W ramach trzech pozostałych, obecnie realizowanych odcinków została już ułożona masa bitumiczna oraz wykonane zostały chodniki wraz z krawężnikami - dodają.

Według planów w tym tygodniu w rejonie ronda Jana Nowaka Jeziorańskiego będą prowadzone roboty kanalizacyjne polegające na budowie wpustów deszczowych. Z uwagi na zminimalizowanie utrudnień w ruchu, prace te prowadzone będą w porze nocnej. Organizacja ruchu w ciągu dnia pozostanie bez zmian - tłumaczą PIM.

Użytkownicy ruchu proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscu prowadzonych prac oraz o zwracanie uwagi na obowiązujące oznakowanie.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW wydał ostrzeżenie przed burzami z gradem
27℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
7.71 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro