Reklama
Reklama

Artenalia

fot. AZS AWF Poznań
fot. AZS AWF Poznań

W piątek kontynuacja imprezy studenckiej o nazwie Artenalia. Impreza jest częścią Juwenaliów. To wspólny projekt trzech poznańskich uczelni: Akademii Sztuk Pięknych, Akademii Muzycznej i Akademii Wychowania Fizycznego.

Artenalia potrwają do niedzieli. W piątek o 19 rozpocznie się koncert, w którym udział wezmą zespoły Morfina, Orchid, Plazmatikon i Fluidacje. Tym ostatnim towarzyszyć będzie pokaz animacji na elewacji kamienic wokół placu Wolności. W sobotę o 17 scenę przejmie Akademia Muzyczna, gdzie wystąpią m.in. wokaliści, rytmiczki i kwintet jazzowy tej uczelni. Artenalia zakończą się niedzielnym koncertem w Auli Novej AM - Studenci studentom.

Pomysłodawcy festiwalu chcą promować młodych artystów oraz ich wszelkie formydziałalności - wystawy, przedstawienia, animacje, pokazy gimnastyki artystycznej. Impreza jest otwarta dla wszystkich chętnych. Odbędzie się w budynkach ASP, AM i na placu Wolności.

Wczorajod 13 można byłowziąć udział w Rozmowach na trawie. Na specjalnie powstałym trawniku na placu Wolności było można wysłuchać wystąpień wykładowców i studentów ASP, zrelaksować się i odciąć od nudnej urbanistyki.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
13℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
12.35 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro