Reklama
Reklama

Kobieta, która ugodziła nożem dwóch synów trafiła do szpitala "Dziekanka" w Gnieźnie

37-latki do tej pory nie udało się przesłuchać.

Do tragicznego zdarzenia doszło w ubiegły czwartek. Kobieta zaatakowała nożem swoich dwóch synów. 8-latek nie przeżył zdarzenia, natomiast 5-miesięczny chłopiec trafił do szpitala. Kobieta zraniła również siebie. Jak już wcześniej informowaliśmy matka chłopców pozostawiła w miejscu zdarzenia list pożegnalny. Oświadczyła w nim, że nie radzi sobie z chorobami dzieci.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Jak dziś poinformował "Głos Wielkopolski" 37-latka nie usłyszała jeszcze zarzutów - jak potwierdził gazecie Marek Kasprzak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koninie - trafiła do Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych Dziekanka w Gnieźnie. Jak dodał prokurator na razie matka chłopców nie zostanie przesłuchana.

W poniedziałek została przeprowadzona sekcja zwłok 8-letniego chłopca. Jak przekazał portalowi poznan.tvp.pl Marek Kasprzak z Prokuratury Okręgowej w Koninie przyczyną śmierci chłopca był masywny krwotok wewnętrzny spowodowany ranami kłutymi klatki piersiowej.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
8.77 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro