Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
28 16
Reklama

Nowe mieszkania przy ulicy Podgórnej: zobacz jak ma wyglądać odnowiona kamienica

kk
środa, 22.05.2019 r.
godz. 10.43
kk | środa, 22.05.2019 r., godz. 10.43
Nowe mieszkania przy ulicy Podgórnej: zobacz jak ma wyglądać odnowiona kamienica
Podgórna 9 - fot. Easst Architekci / materiały inwestora

Spółka Structure Capital rozpoczyna sprzedaż mieszkań w budynku przy ulicy Podgórnej 9.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
25°C 1021 hPa
JUTRO
pogoda
28°C 1019 hPa
POJUTRZE
pogoda
29°C 1014 hPa

Spółka jest właścicielem dwóch budynków znajdujących się przy ulicy Podgórnej - tych pod numerami 7 i 9. Razem obiekty będą tworzyć kompleks Nowa Podgórna. - Mimo iż obie nieruchomości są częścią dawnego kompleksu szpitalnego im. Strusia, ich stan techniczny znacznie się różni. Kamienica przy ulicy Podgórnej 9, w przeciwieństwie do sąsiadującej pod numerem 7, jest w dobrym stanie technicznym. Elewacja budynku zostanie odnowiona, łącznie z planowanym przywróceniem prześwitu bramowego - wyjaśnia inwestor. Drugi budynek ma całkowicie zmienić oblicze, o czym spółka informowała już w ubiegłym roku.


Budynek przy ul. Podgórnej 9 nazwano Saint Martin Residence. Jak informuje projektinwestor.pl, znajdzie się tu 55 mieszkań o powierzchni od 27 do 55 metrów kwadratowych. Na parterze zaplanowano lobby i miejsce dla Consierge. Inwestycja ma się rozpocząć w tym roku i potrwać do końca 2020 roku. Za koncepcję odpowiada pracownia Easst Architects z Poznania.

Structure Capital jest właścicielem jeszcze jednej nieruchomości w centrum Poznania - przy ulicy Zielonej 4. Ma się tu mieścić luksusowy hotel, a wzrok przyciągać do niego ma nietypowa elewacja wykonana z luster. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Reklama