Reklama
Reklama

Wiemy kiedy Św. Marcinem pojadą samochody. Koniec remontu już niebawem

fot. UMP
fot. UMP

Zastępca prezydenta Poznania, Mariusz Wiśniewski zdradził dziennikarzom Radia Poznań datę końca sztandarowej inwestycji obecnego magistratu.

Już za kilka dni - 11 marca - na ul. Św. Marcin zakończy się trwający od 2017 r. remont. To oznacza, że zostanie tam przywrócony ruch samochodowy. Przywrócony, ale nie do tego samego poziomu, co przed remontem. - To jest ulica z dopuszczonym ruchem samochodowym dla wszystkich, chociaż ruch będzie uspokojony - mówi Radiu Poznań Mariusz Wiśniewski. - Dominować mają piesi. Ta ulica ma charakter półdeptakowy, ale ruch dla samochodów jest możliwy - dodaje.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Tego dnia mają być udostępnione wszystkie chodniki. Jeszcze wcześniej zostanie oddany nowy przystanek przy ul. Ratajczaka. Pisaliśmy o tym w artykule: Nowy przystanek w centrum miasta. Skorzystają z niego pasażerowie kilku linii tramwajowych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW odwołał ostrzeżenie dla kilkunastu powiatów!
-1℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
61.23 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro