Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
11 -1
Reklama

Poznański raper zapowiada aż trzy wydawnictwa w najbliższym czasie

sw
poniedziałek, 11.02.2019 r.
godz. 22.40
sw | poniedziałek, 11.02.2019 r., godz. 22.40
Poznański raper zapowiada aż trzy wydawnictwa w najbliższym czasie
fot. donGURALesko/YT

Pracowity okres przed Piotrem Górnym, legendą polskiego rapu. W tym roku ukaże się jego 10. już studyjny album, a także specjalny mixtape.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1024 hPa
JUTRO
pogoda
11°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
10°C 1017 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Jeszcze w 2015 r. donGURALesko na pytanie dziennikarza muzycznego Kuby Stemplowskiego o plany wydawnicze,  odpowiedział, że nie wie, czy wyda jeszcze jakiś album. Rzeczywistość szybko zweryfikowała to swobodne podejście do kariery - od tamtego czasu raper rodem  Grunwaldu opublikował już dwie płyty, czyli "Magnum Ignotum" i "Dom Otwartych Drzwi". Ostatnia z tych produkcji ukazała się pod koniec 2017 r.

Tym razem znany z lewicowych poglądów artysta nie zamierza utrzymywać swoich fanów w niepewności i wykłada kawę na ławę już na początku roku. Z opublikowanego właśnie wideooświadczenia wynika, że Gural skończył już prace nad nie jednym, a dwoma wydawnictwami. Chodzi o mixtape przygotowywany wspólnie ze szczecińskim producentem Matheo, który ma nosić tytuł: "Miłość, szmaragd i krokodyl" a także 10. już studyjny album pt. Latające ryby. Oba materiały są już gotowe. Raper pracuje jeszcze nad teledyskami i wkrótce ogłosi start preorderu.

Wiadomo też już, że w 2020 r. ukazać się ma 11. płyta donGURALeska, którą raper nazwał roboczo: "Mowa ciemna".

Reklama